Egyházközségünk

A hegyeshalmi római katolikus egyházközség tanácsadó testületének tagjai 2020. IX. hótól

Tagok és feladatkörük:

• Kappel József
  • Szóka Terézia

Egyházközségi hozzájárulás

Az éves egyházközségi hozzájárulás 4000 Ft, azaz négyezer forint, mely összeg minden, magát a hegyeshalmi római katolikus egyházközség tagjának tekintő, valamint rendszeres jövedelemmel rendelkező személyre (pl. a jövedelemmel rendelkező nyugdíjasokra is) vonatkozik.

A hozzájárulást többféleképpen is be lehet fizetni.

• Személyesen: a mise után a plébános atyánál vagy a heti plébániai fogadóórán.
  • Utalással: az 59500117-11021883 (Takarékbank) bankszámlaszámra. Fontos! A közleménybe be kell írni a befizető nevét és pontos lakcímét (utca, házszám)

Adományozás

Ha szeretne egyházközségünk működéséhez vagy kiemelt céljaihoz anyagilag is hozzájárulni, azt szintén megteheti, mégpedig a következőképpen:

• Személyesen: a mise után a plébános atyánál vagy a heti plébániai fogadóórán.
  • Utalással: az 59500117-11021883 (Takarékbank) bankszámlaszámra. Fontos! A közleménybe be kell írni: adomány.

Köszönjük szépen támogatását!